02 November 2015

Muhu Portselani tooted kesklinnas Tatari 18

Lõpuks võib välja hõigata uudise -  Muhu Portselan lõi käed Tallinna kesklinnas asuva Art Butiik käsitöösalongiga. Tegemist on sel sügisel avatud poega, kus peamiselt tegeletakse paberist käsitööesemete valmistamise, müügi ja koolitustega. Kuid ruumi leidub seal teistelegi käsitöötoodetele (ehted, mütsid jms) ning võin rahumeeli kinnitada, et tegemist ei ole suveniiripoega. Kes kingiideega hädas, tasub kindlasti läbi astuda.


Täpne aadress on Tatari 18 ning orienteerumiseks on Eesti Muusikaakadeemia. Autoga saab otse ukse ees peatuda ja üldise korra kohaselt on 15 minutit tasuta parkimist.

Kauplus on avatud:
E-R: 10.00-18.00
L: 10.00-14.00

Art Butiigi kohta leiad rohkem infot:
http://www.artbutiik.ee
https://www.facebook.com/ART-ButiikMuhu Portselani valik pole küll täisulik, sest kahele riiulile kogu kraam ei mahu. Samuti muutub valik lähtuvalt sellest, mis parasjagu põletusahjust tuleb ja mis juba uue kodu leidnud. Kel kindlaid (eri-)soove või suuremaid komplekte tarvis, võtku minuga ikka otse ühendust info@muhuportselan.com  

Ja viimasena see kõige olulisem - kuigi käsitöötoodete hinnad ei ole kõige odavamad, ei sisalda Muhu Portselani kaubad seal suuri juurdehindlusportsente.

Vaata ka:
Jõulukingituste tellimine
Töötoad kollektiividele