07 January 2016

Töötuba 30.01 Tallinnas - KOMPLEKTEERITUD

Nüüd, mil suur pühadekiirus on möödas, on aeg pühenduda endale, õppida midagi uut, võtta ette mõni põnev loominguline tegevus. Ja miks mitte teha tutvust portselani kaunistamisega?

Kutsun kõiki nõudesõpru selle aasta esimesse avatud töötuppa kruusi dekoreerima. 30ndal jaanuaril toimuv töötuba on seetõttu eriline, et toimub laupäevasel päeval ja lausa valgel ajal - algus kell 11. Toimumiskohaks on Tallinna kesklinnas, Tatari 18 asuv käsitöösalong ArtButiik. Kuna tehnika on jõukohane kõigile, sobib see ka lastele.


Täpsem info:
Toimumisaeg: L, 30.jaanuar algusega kell 11.00
Kestvus: orienteeruvalt 2-2,5h
Koht: Tatari 18 käsitöösalong
Hind: 25 eur* / lapsele 15 eur
*Töötoa hind sisaldab kõike materjale, 2 kruusi (lapsele üks), põletust, kohvi-teed. Lisatasu eest on võimalik toorikuid juurde osta. Erisoovide korral palun varem märku anda. Valminud nõud sobivad igapäevasesse kasutusse, kruuse saab kasutada mikrolaineahjus ja pesta pesumasinas.
Tasumine: kohapeal sularahas või eelnevalt arvega.

Registreerimine: info@muhuportselan.com

Kohtade arv on piiratud. Juhul, kui grupp täis ei tule, on korraldajal õigus töötuba edasi lükata.

Töötuba on võimalik korraldada ka gruppidele ja väljaspool Tallinna. Soovi korral saab koolitust läbi viia ka kontoris, firmaürituse, sünnipäeva, tüdrukutepeo või mõne teise ürituse raames. Küsi pakkumist info@muhuportselan.com.