13 April 2016

Emadepäeva eelne töötuba 2.mail - KOHAD TÄIS

Hooaja viimane töötuba toimub nädal enne emadepäeva (2.mail) ja kõigil soovijatel on võimalus oma kallile emale või vanaemale personaliseeritud kruus teha. Ehk lisaks klassikalistele trükipiltidele võtan seekord kaasa portselanvärvid ja kõigil soovijatel on võimalik kruusile midagi kirjutada.


Töötuba sobib nii algajatele kui ka edasijõudnutele (ehk siis korduvosalejatele). Spetsiaalsete, keraamikale mõeldud trükipiltidega portselani kaunistamise tehnika on lihtne ja jõukohane ka nendele, kes käsitöö või kunstiga igapäevaselt ei tegele. Samuti saavad sellega hakkama kooliealised lapsed. Valminud nõud sobivad igapäevasesse kasutusse, nõusid saab kasutada mikrolaineahjus ja pesta pesumasinas.

Täpsem info:

Toimumisaeg: esmaspäev,  2. mai algusega kell 18.00
Kestvus: orienteeruvalt 2-2,5h
Koht: Tondi 50, Teeme Teistmoodi käsitöösalong
Hind: 25 eur* / lapsele 15 eur
*Töötoa hind sisaldab kõike materjale, 2 kruusi (lapsele üks), põletust, kohvi-teed. Lisatasu eest on võimalik toorikuid juurde osta. Erisoovide korral palun varem märku anda. Hinnad: suur kaanega nõu 10.-, piimakann 7.-, väike vaagen 5.-, suhkrutoos 5.- jne.

Tasumine: kohapeal sularahas või eelnevalt arvega.
Registreerimine: info@muhuportselan.com 
Kohtade arv on piiratud.Kui sul on oma kollektiiv või seltskond, kellega soovid portselani kaunistada, siis anna teada ja lepime eraldi detailides kokku. Üritust on võimalik korraldada ka kontoriruumides. Aprillis-mais on võimalik töötuba tellida ka väljaspoole Tallinna.

No comments:

Post a Comment