26 April 2016

Portselani dekoreerimise töötuba 10. mail

Mul on äärmiselt hea meel, et portselani kaunistamise huvilisi tuleb järjest juurde ja töötubades kohtab aina rohkem inimesi, kes juba mitmendat korda üritusest osa võtavad ja endale midagi kaunist meisterdavad. Ja kuna mai algusesse planeeritud töötoa kohad said kiirelt täis ja mõned juba ootelehel, läheb üritus kordamisele 10. mail. Nii et kel veel soovi sel hooajal portselani dekoreerimisega Tallinnas tutvust teha, tasub ennast kiirelt kirja panna aadressil info@muhuportselan.com
Tehnikast:
Spetsiaalsete, keraamikale mõeldud trükipiltidega (nn abstrükk) portselani kaunistamise tehnika on lihtne ja jõukohane ka nendele, kes käsitöö või kunstiga igapäevaselt ei tegele. On palju kombineerimist, lõikamist ja kleepimist. Peale valmimist lähevad nõud põletusahju ja kätte saab 3-4 päeva pärast. Valminud nõud sobivad igapäevasesse kasutusse, nõusid saab kasutada mikrolaineahjus ja pesta pesumasinas.

Täpsem info:

Toimumisaeg: teisipäev,  10. mai algusega kell 18.00
Kestvus: orienteeruvalt 2-2,5h
Koht: Tondi 50, Teeme Teistmoodi käsitöösalong
Hind: 25 eur* / lapsele 15 eur
*Töötoa hind sisaldab kõike materjale, 2 kruusi (lapsele üks), põletust, kohvi-teed. Lisatasu eest on võimalik toorikuid juurde osta. Erisoovide korral palun varem märku anda. Hinnad nt piimakann 7.-, väike vaagen 5.-, suhkrutoos 5.- jne.

Tasumine: kohapeal sularahas või eelnevalt arvega.
Registreerimine: info@muhuportselan.com 
Kohtade arv on piiratud.

No comments:

Post a Comment