11 April 2017

Töötoad mais - hooaja viimased!!!

Mais on toimumas hooaja viimased portselani kaunistamise töötoad, kuhu olete oodatud registreeruma! Maikuu esimestes töötubades on võimalus ka nõusid personaliseerida, näiteks pühendades kruusi või ehtekarbi emale, vanaemale...

Täpsem info:
  • Hind: 25 eur  Töötoa hind sisaldab kõike materjale, kruusi/karbi toorikut, põletust. Lisatasu eest on võimalik toorikuid juurde osta. Erisoovide korral palun varem märku anda. Hind lastele 15 eur.
  • Tasumine: kohapeal sularahas või eelnevalt arvega.
  • Korraldajal on õigus töötuba ära jätta või edasi lükata, kui vajalikku registreerijate arvu kokku ei tule.
  • Registreerimine: info@muhuportselan.com 
  • Kohtade arv on piiratud.

Tehnikast - spetsiaalsete, keraamikale mõeldud trükipiltidega portselani kaunistamise tehnika on lihtne ja jõukohane ka nendele, kes käsitöö või kunstiga igapäevaselt ei tegele. On palju disainimist, lõikamist ja kleepimist. Peale valmimist lähevad nõud põletusahju ja kätte saab 3-4 päeva pärast. Valminud nõud sobivad igapäevasesse kasutusse, nõusid saab kasutada mikrolaineahjus ja pesta pesumasinas. 

Töötoad ettetellimisel - kuni maikuu lõpuni!

Seltskondadele alates kuues inimesest pakun eraldi aega ja kohta. Uudisena saab loovaid sünnipäevasid, firmaüritusi ja teisi tähtpäevasid korraldada hubases Coloratumi salongis Tondi 37. Soovi korral saab juurde tellida  juustu- & veinipaketi või kringli- & kohvipaketi.  Samuti on võimalus Muhu Portselan endale külla kutsuda (sh näiteks kontorisse, kus töötoa saab edukalt koosoleku ruumis läbi viia).

No comments:

Post a Comment