30 August 2017

Eesti Vabariigi juubeliks serviis

Käimas on erinevad kampaaniad, mis kutsuvad üles riigile sajandaks juubeliks kingitusi tegema. Kui kõik need kenasti tehtud, võib ka endale midagi kena lubada. Näiteks rahvuslillega aegumatu nõudekomplekti, millega 24. veebruaril väärikalt pidulaud katta.

Serviisi komplekteerimisel lähtutakse individuaalsetest soovidest ja vajadustest. Kellele on meelepärasem väiksem, kellele suurem vorm, kes eelistab ümarat, kes sirget vormi, kelle pere on suurem, kelle väiksem.

Serviisi maalimise aeg on ca 4 nädalat, kuid alati tuleb arvestada ka sobivate toorikute tellimise ja saadavusega. Hind kujuneb lähtuvalt valitud nõudest ja kogusest, olles kindlasti soodsam kui tooteid eraldi ostest. Sinise serviisi hind 12 inimesele jääb suurusjärku tuhat eurot, kuuele inimesele mõeldud komplekt 500-600 euro vahele. P.S. Alati võib ka küsida VALMISKOMPLEKTIDE kohta pakkumisi info@muhuportselan.com aadressil.

EV100 kampaania - soovi korral on võimalik nõude alla lisada 'EV100' tasuta! Kampaania kestab kuni 30. novembrini.Küsi pakkumist aadressil info@muhuportselan.comNo comments:

Post a Comment