Eritellimused

Juhul, kui soovitud toodet koheselt pakkuda ei ole, või on tegemist suuremahulise tellimusega või erisoovidega, sõltuvad valmistamise tähtajad alusmaterjali olemasolust, tarneajast ja töö keerukusest. Keskmiselt tuleks tellimisel arvestada 2-4 nädalase ooteajaga. Suuremate tööde puhul on valmistamise ajad 2-3 kuud.

Kui olete huvitatud Muhu Portselani toodetest, palun helistage telefonil 52 914 93 või saatke oma päring aadressil info@muhuportselan.com Võtan teiega esimesel võimalusel ühendust ja lepime edasistes tegevustes kokku.

Eritellimus -  Muhu valla kruusid

Ettevõtetele - disainist teostuse ja pakendini!
  • firma või asutuse esinduskingitused (kruusidest supitirinateni)
  • tooted ettevõtte nime või sõnumiga
  • kinkekomplektid jpm.
Lisaks käsitsi maalitud lauanõudele, pakub Muhu Portselan klassikalise lahendusega trükipildiga tooteid, mida on võimalik tellida ka suuremates kogustes ning personaliseerituna (logo, firma nimi vms).
Tooted on vastupidavad, nõusid võib kasutada nõudepesumasinas ja mikrolaineahjus.

Tasumine

Tasumine toimub arve alusel ning lähtuvalt tellimuse suurusest ja spetsiifikast, on Muhu Portselanil õigus küsida ettemaksu. Kui ei ole teisti kokku lepitud, hoitakse tellimusel valminud nõusid kliendi nimel kaks nädalat alatest tellimuse valmimisest ja kliendi teavitamisest.


Tellimuse kohale toimetamine ja saatmine

Tellitud toodete üleandmine lepitakse eraldi kokku. Postiteenuse vahendusel ja turvaliselt pakituna jõuavad Muhu Portselani tooted igasse maailma nurka. Saatmise viis lepitakse kliendiga eelevalt kokku. Postiteenuse hind lisandub toote hinnale ning sõltub saadetise mõõtmetest/kaalust. Võimalusel soovitan lisateenusena kasutada märgistust 'õrn saadetis/ ettevaatlikult'. Muhu Portselan OÜ ei vastuta peale postitamist purunenud või viga saanud toodete osas.


Tooteinfo

Maalimisel on kasutatud traditsioonilisi pulbervärve ning värvi kinnitamiseks põletatakse nõud temperatuuril 800-825 kraadi C. Kuigi käsitsi maalitud tooted on vastupidavad, soovitatakse aastatepikkuse läike säilitamiseks ning kulumise vältimiseks madalamat nõudepesumasina temperatuuri, vedelaid pesuaineid või hoopis käsipesu. Ühtlasi soovitan hoiduda käsitsi maalitud vaagnate üksteise peale asetamisest ja teravate köögiriistade kasutamist, et vältida hõõrdumisel tekkida võivaid värvipinna kahjustusi.
Dekoreeritud nõusid võib kasutada mikrolaineahjus, kuna Muhu Portselani lauanõude valmistamisel ei ole kasutatud kulda, hõbedat ega teisi metalseid värve.