Töötoad

Infot lähiajal toimuvate avatud töötubade kohta leiad siit


Töötoad tellimisel

Töötoas on tore võimalus midagi ise luua ja mõnusalt koos aega veeta. Sobivad sünnipäevade, tähtpäevade ja väiksemate firmaürituste korraldamiseks - kõige mugavam on üritus korraldada seltskonnale suuruses 8-12 inimest (minimaalne 6in, maksimaalne 15 in).

Töötoa toimumise koht ja aeg lepitakse eelnevalt kokku (käsitöösalongis, koosoleku ruumis vm). Seltskondadele on võimalus välja pakkuda temaatilised töötoad - kruusi kaunistamine, jõulukinkide meisterdamine, teepidu, kohviserviisi proovitöö. 


Kannude töötuba

Portselani dekoreerimine kleebistehnikas

Alustuseks tutvustan erinevaid materjale ja võimalusi, mida nõude dekoreerimisel kasutatakse.  Kui teisti ei ole kokku lepitud, dekoreerib iga osaleja endale meelepärase kruusi, kasutades spetsiaalseid vees lahustuvaid kleebiseid (abstrükk/trükipilt). On palju lõikamist, sättimist, tupsutamist ja kleepimist.  Hiljem lähevad kruusid põletusse (800c) ning nõud saab kätte 2-3 tööpäeva pärast. Dekoreeritud nõud on pestavad nõudepesumasinas ja kasutatavad mikrolaineahjus.

Töötubadest osavõtt ei eelda eelnevat kogemust ega maalimisoskust. Meisterdamine on jõukohane kõigile, sh lastele alates 7 eluaastast. 

Õpitoa kestvus on orienteeruvalt 2 tundi.


Töötoa hind alates 25€/in, sisaldades materjale, kruusi toorikut, põletust ja juhendamist. 


Lisatasu eest on võimalik toorikuid juurde osta ja valikut muuta (nt teekannu kaunistamine, maitseainepurgi dekoreerimine). Väljaspool Tallinna toimuvate töötubade osas lisandub kohaletulemise tasu.
Valminud näidis klassikaliste lillemustritega
Töötuba vanalinnas, privaatrestoranis Köök
Töötuba kontoris.

Päringud ja info on oodatud:

*telefonil 52 914 93
*e-posti aadressil info@muhuportselan.com